Gta Vice City Araba Nasıl Yüklenir ? Resimli Anlatım

Merhaba arkadaşlar geçenlerde bir arkadaşımız yazmış doğruda yazmış bu nedenle nasıl yüklenir rehberi  hazırlamak istedik. İlk olarak ihtiyacımız olan programı şuradan indirelim. Resimli anlatım da oyuna yükleyeceğimiz araç Nissan Silvia ,  siz Gta Vice City Araba Yamaları kategorimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Araba yamasını indirelim ve içerisinde bulunan dosyaları bir klasöre çıkaralım.

VC Ver klasöründeki dosyalar Vice City için III yazan klasördeki dosyalar Gta III için o yüzden VC Klaösüründeki dosyaları kullanacağız. Readme dosyasını sakın silmeyin çok ihtiyacımız olacak. Şimdi GTA VC MOD installeri açalım.

Programı çalıştırıyoruz ardından Continue > tıklıyoruz.

İlk seçeneği işaretliyoruz ardından Next’e basıyoruz.

Ardından İkinci seçeneği işaretliyor ve Next’e basıyoruz.

Turuncu ile olan kısımda oyunun kurulu olduğu dizini belirtiyoruz. Yeşil ile olan kısımda ise Klasöre çıkarttığımız modun VC Ver klasörünü seçiyor ve Next’e basıyoruz.

Hangi araba ile yer değişeceğini soruyor bize. Tabi şuana kadar hangi araç olduğunu öğrenmedik. Bunun için Readme dosyasını açıyoruz.(Not: VC Ver klasörüne girerek hangi araç olduğunu öğrenebiliriz fakat Readme içinde yazan kodlar bir sonraki hamlede işimize yarayacağı için o dosya içinden bulmamızda yarar var.)

Gördüğümüz gibi Manana isimli araç ile yer değiştiriyormuş modumuz. Şimdi tekrar Gta Mod Installer’e dönüyor ve araba listesinden Manana’yı seçiyoruz.

Manana’yı buluyor ve Next’e basıyoruz.

Bu kısımda ise aracın fizik bilgilerini girmemiz gerekiyor. Fakat bu kadar şeyi nerden bulupta yazacam diyebilirsiniz sorun yok Readme dosyasının içerisinde yer alıyor hepsi. Şimdi tekrar dosyaya dönüp o bilgileri alalım.

bu kodları programda ilgili yerlerine yazıyoruz.

Ardından Next’e basıyoruz.

Yedeklensin mi sorusu karşımıza geliyor buna hayır diyoruz.

Yükleme işlemi tamamlandı. Şimdi oyuna girip arabayı kullanabiliriz.

Buda bu bütün işlemlerin sonunda ortaya çıkan görüntü 🙂 Hepinize iyi oyunlar Arkadaşlar..

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir