Sonny Forelli Kimdir?

Gta Vice City dünyasının iki numaralı adamı Sonny Forelli’yi yakından tanımak ister misin? Liberty City’nin en güçlü 3 mafya ailesinden biri olan Forellilerin lideri Sonny, Vice City ile ünlenen Tommy Vercetti’nin çocukluk arkadaşıdır. Genç yaşta büyük bir gücü devralan Sonny, Tommy’nin hapiste olduğu dönemde diğer ailelerle verdiği mücadeleyi kazanmış ve yeni işler arayışına girmiştir.

Liberty City suç imparatoru Sonny Forelli, Gta Vice City

Uyuşturucu satışlarının revaçta olduğu 80’li yılların başlarında Vice City şehrinin suç imparatoru olan Ricardo Diaz’ı alt etmek için Tommy ile çalışmaya karar veren Sonny Forelli, bir alışveriş için Diaz’a Tommy, güvenilir 2 gansterini ve avukatını göndermiştir. Fakat Tommy, bu mal alışverişi sırasında Ricardo Diaz tarafından tuzağa düşürülür.

Tuzakta Tommy ve avukat canlı olarak kurtulmayı başarır. Bunun üzerine Tommy, Vice City’de Ricardo Diaz’ın oluşumunun üzerine gitmeye karar verir ve başarılı olur. Bu süreçte, Sonny Tommy’nin işlerinden pay almak ister ve onu sürekli telefon ile sıkıştırır. Tuzaklı mal alışverişi esnasındaki olaylardan Tommy’i sorumlu tutan Sonny, parasını ve malını tahsil etmek için Vice City’e gelir. Vercetti malikanesinde Tommy tarafından öldürülür.

BENZER YAZILAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir